Üldpind m2: 55
Korruseid: 1,5
Tubade arv: 1
Pesuruume 1
WC: 1
Saunavalmidus: 1
Terrasse: 2

EKO Kalastaja

PAKETT C: 54 054 €

PAKETT D: 71 085€

EKO Jääger

PAKETT C: 49 933 €

PAKETT D: 66 824 €

EKO Hobimajad

Paljudel meie hulgast on meelistegevus ehk hobi. On huvialasid, millega on võimalik tegeleda tugitoolist lahkumata. On hobisid, kus kodunt lahkumine on vältimatu. Sageli hõlmavad need tegevused terve nädalavahetuse või koguni terve puhkuseperioodi. Kus siis veeta õdusaid õhtutunde ja puhata end välja argipäevast?
Selleks sobib meie arvates üks EKO Hobimajadest – EKO Jääger või EKO Kalastaja. Majad on projekteeritud mitteelamuna (ehitusalune pind 55m²), mille püstitamine ei nõua ehitusluba. Postvundamendil hobimaja ruumilahendused võib tinglikult jagada kolmeks – elutuba koos kööginurgaga, saun koos pesuruumi ja panipaigaga ning II korruse magamislavatsiga. Turvalisust silmas pidades on maja akendele ja ustele ettenähtud luugid.
Lihtne maja looduses, mis sobib spartalike elukommetega inimestele.

Pildid

 • VUNDAMENT – arhitektuurse projekti järgi 18 betoonist valatud postvundamenti.
 • PÕRAND I KORRUS – Paigaldatakse põranda talad, soojustus, puitlaastplaat 22 mm.
 • VÄLISSEINAD – puitroov 25 mm, tuuletõkkeplaat 12 mm, kandev puitkarkass 50 x 100 mm. Välisseinte voodrilaud min. 18 mm, “VIVACOLOR” viimistlus, villsoojustus 100 mm, metallroov 42 mm, villsoojustus 50 mm, kipsplaat 13 mm
 • AKNAD, UKSED – vastavalt projektile (standardvariandis valged PVC aknad). Kõikidele ustele ja akendele paigaldatakse avatavad puidust kaitseluugid, mis viimistletakse majaga sama tooni.
 • KATUS – katusekate ”ONDULINE”, roov 50 x 50, kaldosale tuuletõkeplaat 12 mm. Tuulekastid kaetakse laudisega ja viimistletakse majaga sama tooni. Katuslae kaldosa soojustus 150 mm, metallroov MP27, KIVIVILL 30 mm kipsplaat 13 mm, paigaldatakse  vihmaveerennid, -torud ja nende kinnitusdetailid;
 • SISESEINAD – metallkarkass 66 mm, heliisolatsioon 66 mm, kipsplaat 13 mm
 • VAHELAGI – puitlaastplaat 22 mm, metallroov MP27, villisolatsioon 30 mm, kipsplaat 13 mm
 • ELEKTRITÖÖD – elektriprojekt ja majasisesed elektritööd: seintesisesed elektrijuhtmed, harukarbid, seadmetoosid, elektrikilp, ühendatakse vastavalt standardlahendusele ja tellitud elektriprojektile. Paigaldatakse elamu maanduskontuur.
 • KORSTEN – Tellimuse korral lisatööna paigaldatakse metallist moodulkorsten.

 • PAKETT C +
 • SISEUKSED – 3 valget sileust koos käepidemetega Paigaldatakse uksepiirdeliist MDF .
 • VAHELAGI – paigaldatakse laminaatparkett hinnaga kuni 8 €/m², aluskate, ” standardplaat” 12 mm ; kipsplaat pahteldatakse ja värvitakse. Paigaldatakse MDF põrandaliistud.
 • PÕRAND I KORRUS – WC ja pesuruum viimistletakse keraamiliste plaatidega maksumusega kuni 8 €/m², ülejäänud ruumides laminaatparkett maksumusega kuni 8 €/m². Paigaldatakse MDF põrandaliistud.
 • WC ja PESURUUM – lae ja seinte kipsplaat pahteldatakse ja töödeldakse niiskustõkkega. Ülemine osa seinast ja lagi värvitakse niiskuskindla värviga, alumine osa põrandast kõrguseni 195 cm keraamiline plaat hinnaga kuni 8 €/m².
 • TUBA, PANIPAIK ja LAVATS – seinad ja laed pahteldatakse ja värvitakse. Paigaldatakse põrandaliistud MDF .
 • TREPP – Puidust trepp-redel lakitakse 2x.
 • ELEKTRITÖÖD – paigaldatakse el. veeboiler 100 l. Paigaldatakse seinapealsed pistikud, lülitid ja nende katted. Pistikupesad lihtsa vormiga, valged, kogu majas kuni 10 pistikukontakti (paaris pesa = 2 kontakti). Valgustuspunkte ja lüliteid on igas ruumis 1. Väljapoole maja paigaldatakse välisseinale 2 välisvalgustuspunkti ja üks 220 v niiskuskindel pistik. Valgustuspunkt lõpeb projektikohaselt väljatoodud juhtmega. Pistikupesade arvu suurenemisel maksab Tellija lisatasu. Elektrikilp paigaldatakse vastavalt projektile siseseina sissekäigu lähedusse. Elektriarvesti ei kuulu elektrikilpi.
 • TERRASS – välisukse ette paigaldatakse sügavimmutatud puidust terrass mõõtmetega 3770×1600.
 • SAUN – tellimuse korral saun lisatööna.
  Välisseina voodrilaud mänd või kuusk, tuulutuseks malekorras horisontaalne puitroov, kipsplaadile kinnitatakse alumiiniumaurutõke, sisesein – 75mm villsoojustusega täidetud metallkarkassile paigaldatakse seestpoolt teibitud alumiiniumaurutõke ülekattega laes ning kinnitatakse kruvidega , tuuldumise tagamiseks malekorras puitroov 25 mm ja roovile vertikaalne sisevoodrilaud. Metallkarkassile väljapoole paigaldatakse kipsplaat 13 mm, keraamiline plaat. Põrand plaaditud analoogselt pesuruumiga. Sauna seinte alumises servas kasutada ühe plaadi kõrguselt põrandaplaati jälgides, et säiliks tuulutusõhu ligipääs sauna voodrilaua taha. Lagi – valmistatakse metallkarkassist ja soojustatakse villsoojustusega 100mm. Paigaldatakse ja ühendatakse seina aurutõkkega teibitud alumiiniumaurutõke ja paigaldatakse 25 mm puitroov arvestusega, et säiliks seina ja lae ühine tuulutusvahe, kinnitatakse voodrilaud. Paigaldatakse lava ja saunaahi.
  Ventilatsioon: värske õhk reguleeritava klapiga väljast saunalae pealt ahju kohale lakke 100 mm ventilatsioonitoruga. Ventilatsioonitoru soojustatud, väljatõmme ukse alt pesuruumi kaudu. Valgusti: spets. saunavalgusti.
  Paigaldatakse saunauks (klaas kirgas)

Lisatasu eest saun, sanitaartehnilised seadmed koos paigaldusega, kaminahi koos korstnaga, valgustid ning kommunikatsioonide ühendamine majaga.